Manufaktura života

 Životní mapy - Jihlava

O tygrech

Máte svého tygra? Víte jak se právě cítí? Kdy je spokojený, veselý, smutný, kdy vyčerpaný? Rozumíte mu? Víte, kdy si potřebuje s někým popovídat? Je společenský, nebo je to tygr samotář?
Já jsem svého tygra objevila. Naštěstí právě včas! Byl už docela hubený, tak trochu samotářský, nevrlý, a občas na někoho vyjel. Musela jsem ho poznat, zjistit, co vlastně potřebuje, aby byl šťastný.
Chcete také poznat svého tygra? A co tygři Vašich dětí? Znáte je? Rozumíte jim? Rozumí si vzájemně Vaši tygři? Pokud se v těch tygrech prostě nevyznáte, mám pro Vás řešení!
Pojďte si přečíst „tygří knihy“ Kamily a Petra Kopsových, autorů metody Životní mapy, a trochu s nimi popracujte. Nejde o žádnou těžkou teorii, vše můžete - vlastně musíte- uvést do života, do praxe.
Pokud máte pocit, že potřebujete pomoc, jsem tu pro Vás, vše Vám i Vašim dětem vysvětlím, v jednotlivých lekcích Vás naučím, jak porozumět Vašim tygrům, jak se s nimi spřátelit a zkrotit je. Stačí se uvolnit a jdeme na to ! 😉

Pracuji s těmito knihami:

Tygr dělá uáá uáá

Knížka pro děti, rodiče i pedagogy. Příběh prvňáčka Jakuba, který vypráví o sobě a svém tygrovi. Zde poznáte, jak to s tygry chodí, jak to vypadá, když do vás tygr skočí a dělá si co chce, kdy chce, když zkrátka nerespektuje nic a nikoho. Možná se Vám situace, v které se Jakub nachází, bude zdát známá, povědomá. On se však rozhodne s tím něco udělat, a tak může motivovat i Vás a především Vaše děti k tomu, aby se rozhodly zkrotit svého tygra.

 

Jak se krotí tygr

Rozhodnuti už jste, tak začínáme! V praktických lekcích se naučíte zacházet s Vašimi tygry a pochopíte tygry ostatních. Naučíte se jim rozumět, vnímat je, vidět je vždy, když to budou potřebovat, zkrátka se s tygry sladíte, ochočíte je. Lekce jsou vhodné pro všechny – děti, dospělé, pedagogy, vychovatele, lékaře....Vychází z praxe, a tak nelze zůstat jen u teorie! Každou lekci je třeba uvést do běžného života. Pocítíte příjemnou změnu až zjistíte, že si s tygry doma či ve škole rozumíte, že respektují oni Vás a Vy je. Ať už jsou to tygři Vašich dětí, nebo Vás samotných.
Jistě při krotitelské práci vzpomenete na své dětství, po čem jste toužili, co Vás rozveselilo, nebo naopak naštvalo. A třeba přijde vzpomínka, že jste se cítili osamoceni. Nezapomínejme na dětská přání, touhy, problémy, či strachy a věřme je dětem. Podívejme se na ně společně dětskýma očima, umíme to? Najděme v sobě našeho tygra a nechme ho se projevit......ať tu není tak vážno 😊

 

Jak se domluvit s tygrem 

Tato kniha je celá o komunikaci – o jedné ze základních životní potřeb, která je však často opomíjena. Pak zkomírá, lidé si nerozumí, mluví spolu čím dál méně a tím se více odcizují. Pokud se seznámíte s komunikačními typy a naučíte se je správně používat, usnadníte a zpříjemníte si život. Ať už v rodině, ve škole, v zaměstnání, či podnikání.
S komunikačními typy Vás ráda blíže seznámím na samostatném semináři.

Vyhledávání

Kontakt

Jitřenka Kadrnková, Dis.
Benešova 24, Jihlava
e-mail: 

jitrenka.kadrnkova@zivotnimapy.cz 

tel.: 

606 644 108

 

JUDr. Alena Kremláčková
e-mail:

alena.kremlackova@email.cz
tel.: 

608 325 443

Aktualizace

19.9.2017

Životní mapy

Spolupracujeme