Manufaktura života

 Životní mapy - Jihlava

Kundalíni jóga

Existuje celá řada zdrojů, ve kterých se můžeme dočíst, co je to Kundalíni jóga. Je však pouze určité množství lidí, kteří se k této józe „dostanou“, vyzkouší ji a dlouhodobě praktikují. Pokud u ní „zůstanou“, zjistí, že je to báječný proces růstu, proměny a změny, a to v pozitivním slova smyslu.
Je to jóga, která by měla být Vámi nalezena a objevena. A pokud do Vašeho života vstoupí a není Vám podsouvána, pak jste na dobré cestě ji pravidelně praktikovat, objevovat její kouzlo, její možnosti, její účinky, její dosah na Vaši osobu a také na prostředí, ve kterém žijete a pohybujete se. Najednou začnete pociťovat změny, které jsou pozitivní a Vy si je sami začnete uvědomovat a sami prociťovat, de facto sami jste aktivními a dobrovolnými spolutvůrci těchto životních změn.
Život se stane radostnější, šťastnější, klidnější a zdravější. Zjistíte, že potkáváte nové a pozitivně naladěné lidi, začne se Vám dařit v práci a podnikání, v osobním životě. O některé přátele možná přijdete, nová přátelství však navážete.
Váš život se zklidní a zpomalí, nebude již tak hektický. Dokážete se častěji zastavit a nadechnout, dokážete častěji „vypnout“, aniž byste měli špatné svědomí. Uvědomíte si, že život není jenom o práci, byznysu a penězích, ale že je o sobě samých, že je o Vašem vnitřním klidu, pohodě a schopnosti zbavit se vnitřního napětí, stresu a strachů.
Objevíte v sobě jedinečnost, individualitu a sílu Vaší osobnosti. Zbavíte se návyků srovnávat, kritizovat, závidět, pomlouvat, hodnotit a dalších negativních postojů k životu. Vašimi novými hodnotami se stane zejména láska, sebeúcta , sebedůvěra a odpuštění. Začnete používat pouze pozitivní slova. Začnete pozitivně myslet.
Pochopíte také, jak je pro Váš život důležitý např. dech, na který často zapomínáme a ani nevnímáme. A nebo energie, které námi proudí, a vlastně všechno, co souvisí s naší fyzickou stránkou. Postupně začnete chápat smysl Vašeho života na této Planetě Zemi, zjistíte, že krom našeho fyzického těla máme i jiná těla, která nevidíme, protože jsou energetická. Začnete chápat význam Vaší mysli, vědomí a podvědomí, nahlédnete na ně z různých úhlů prostřednictvím meditací, relaxace a jednotlivých kryjí (tělesných sestav).
Ano, Kundalini jóga a její praktikování je pečlivě propracovaná technologie, která nás jednotlivými krůčky přivede k procesu změny a našeho růstu. Toto však není podstatná informace pro Vás, protože všechno, co budete prožívat s Kundalíni jógou, bude Vaše nová zkušenost, která však pravidelným praktikováním a utužováním Vaší disciplíny a získáním pozitivních návyků bude důkazem toho, že se o propracovanou technologii jedná, protože Vy toho budete živým důkazem. Nikdo jiný, ani Váš lektor, který Vás hodinami bude provázet. Ten je jenom prostředníkem této technologie, je Vaší oporou na Vaší cestě, je Vaším Majákem, který Vám jenom ukazuje směr.

Kundalíni jóga pro
• děti
• dospělé
• seniory
• těhotné
• lidi se závislostmi
• manažery
• individuální konzultace

Vyhledávání

Kontakt

Jitřenka Kadrnková, Dis.
Benešova 24, Jihlava
e-mail: 

jitrenka.kadrnkova@zivotnimapy.cz 

tel.: 

606 644 108

 

JUDr. Alena Kremláčková
e-mail:

alena.kremlackova@email.cz
tel.: 

608 325 443

Aktualizace

19.9.2017

Životní mapy

Spolupracujeme