Manufaktura života

 Životní mapy - Jihlava

O nás

Vážení, vítám Vás všechny, kteří jste vstoupili na náš web a projevili zájem si o mně něco přečíst.
Každý z nás je schopen o svém životě napsat pár řádek. Samozřejmě i já. Já však na tomto místě nebudu psát o sobě, protože minulost už mám odžitou a vracím se k ní jenom v určitých okamžicích, současnost je současností a tvořím si ji každou sekundu, no a budoucnost mě vítá každou následující sekundu.  


Ti, kteří se se mnou mají potkat, tak mě potkají a budou mít mnoho příležitostí mě poznat osobně. Určitě společně budeme probírat různá témata a momenty našeho života, vč. toho mého.
Často při lekcích používám různé příklady právě z mého života. Srovnávám vývojové etapy, kterými jsem prošla a ráda používám srovnání „tehdy a teď“. Srovnání má obrovský význam - uvědomit si, jak jsme „vyrostli“ a jakým směrem se náš život vyvíjí. Srovnání neznamená žít minulostí, srovnání nám má ukázat, jaký kus cesty jsme ušli a jakým směrem. Řídím se heslem : Každý den máme šanci změnit svůj život,...
A o tom to je. Změna je život. Nejlépe taková, která nás posune výš a výš a je pro nás pozitivní.
Pokud se tedy setkáme, velmi mě to potěší a budu si vážit Vaší přítomnosti v tom smyslu, že si budeme mít co říci a já k tomu přidám i své zkušenosti a znalosti z Kundalini jógy a s radostí budu Vaším průvodcem a impulzem při Vaší snaze mít lepší život ve všech směrech.

Alena Kremláčková, instruktorka Kundalini jógy, absolventka akreditovaného vzdělávacího programu v Praze

Vyhledávání

Kontakt

Jitřenka Kadrnková, Dis.
Benešova 24, Jihlava
e-mail: 

jitrenka.kadrnkova@zivotnimapy.cz 

tel.: 

606 644 108

 

JUDr. Alena Kremláčková
e-mail:

alena.kremlackova@email.cz
tel.: 

608 325 443

Aktualizace

19.9.2017

Životní mapy

Spolupracujeme