Manufaktura života

 Životní mapy - Jihlava

Jitřenka Kadrnková

Jmenuji se Jitřenka Kadrnková, jsem lektorkou metody Životní mapy ®. Co mne přivedlo k Životním mapám? Hledání. Prošla jsem mnoho kurzů, od masérských, přes detoxikační metody, až ke kvantové terapii. A stále jako by to nebylo ono. Stále jsem některé události a období svého života nechápala zcela. Tušila jsem „odkud vítr vane“, ale až Životní mapy mi umožnily podívat se do hloubky, jak se věci mají, pochopit jednotlivosti a dát je správně do souvislostí, vystoupit ze schémat, která nejsou funkční.


My, lidské bytosti, jsme zvídavé, některé více, některé méně. Stále hledáme, co bychom se ještě naučili, co zkusit, co ještě získat k tomu, abychom se cítili šťastnější, spokojenější, úspěšní. Životní mapy mi daly poznání, že je třeba nejdříve najít a zbavit se toho, co nám přebývá – nefunkčních a destrukčních vzorců a programů, které žijeme stále dokola, pevně se jich držíme, hýčkáme si je a považujeme je za naši jistotu. Jak bláhové! Mnohdy jich táhneme celý batoh, těžký tak, až se nám doslova podlamují kolena, pokouší se o nás různé nemoci.

Je třeba sebrat odvahu, a dovolit si vysypat tento vak zbytečností, pak je nám krásně, lehce, cítíme se šťastní, a konečně sladěni sami se sebou. Pokud opravdu chcete zjistit odkud jdete, kde se právě nácházíte a kam směřujete, podle jakých programů, jsou Životní mapy kompasem, který nemá odchylku.

Ráda se setkám s Vámi nebo Vašimi dětmi u Životní mapy a provedu Vás procesem poznání a nalezení sebe sama. V rámci Map pracuji s dětmi od 4 do 12ti let a s dospělými.

S úctou Jitřenka Kadrnková.

Vyhledávání

Kontakt

Jitřenka Kadrnková, Dis.
Benešova 24, Jihlava
e-mail: 

jitrenka.kadrnkova@zivotnimapy.cz 

tel.: 

606 644 108

 

JUDr. Alena Kremláčková
e-mail:

alena.kremlackova@email.cz
tel.: 

608 325 443

Aktualizace

19.9.2017

Životní mapy

Spolupracujeme